Yuhong Group Co., Ltd
Zhejiang Yuhongwell Steel Co., Ltd
Zhejiang Zhongwu Tube Manufacturing Co., Ltd

Dom
Produkty
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Wiadomości Firmowe
Dom

Yuhong Group Co.,Ltd

Certifications
Chiny Yuhong Group Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Yuhong Group Co.,Ltd Certyfikaty
Customers Reviews
Grupa Yuhong pracuje jako zespół z nami od 2003 roku i zapewnia doskonałą obsługę dla nas przez ostatnie 9 lat rur stalowych / rur

—— Singapur --- Pan. W jaki sposób

Stabilna jakość, dobra cena, doskonała obsługa wyśmienita, Yuhong Special Steel już stać się naszym partnerem w działalności zespołu.

—— Kolumbia --- LEO

Dobrej jakości, mamy, że chcesz! I czas dostawy w czasie również, dlatego kładziemy powtarzania rozkaz Yuhong specjalnej stali.

—— Iran --- Nazaad

Rura kocioł / wymiennik ciepła rura ekspert. Lubimy swoją jakość.

—— USA- JAMES

Im Online Czat teraz

Yuhong Group Co.,Ltd

1 2 3 4 5
Yuhong Group Co.,Ltd Yuhong Group Co.,Ltd Yuhong Group Co.,Ltd Yuhong Group Co.,Ltd Yuhong Group Co.,Ltd
YUHONG GROUP EXHIBITION ZESPÓŁ SPRZEDAŻY GRUPY YUHONG-2021 SPOTKANIE TECHNICZNE GRUPY YUHONG GRUPA YUHONG 2021
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Importer
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Inny
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Yuhong stalowe specjalne
Ilość pracowników : >158
Coroczne wyprzedaże : >250 Million
Rok założenia : 2007
pc Export : 80% - 90%

YUHONG GROUP jest jedną z największych firm z branży zaopatrzenia, inżynierii i kontraktacji w Chinach. Nasze oddziały i fabryki zostały już zatwierdzone przez: ABS, LR, DNV, GL, BV, CCS, KR, PED 97/23 / WE, AD2000-WO, GOST9941-81, CCS, TS, CNNC, ISO9001-2015 , ISO 14001, ISO 18001, API 5L, API 5CT, API 6D, I nasza firma oddziałowa   Zhejiang Yuhongwell Steel Co.Ltd rozszerzyło zakres swojej działalności i weszło w handel i dostawy wyrobów rurowych i płaskich w Duxplex i Super Duplex , ze stali nierdzewnej, Stop na bazie niklu Stal , stal stopowa Cr-Mo, stal stopowa na bazie niklu miedzi, stal węglowa dla naszych renomowanych klientów na całym świecie. Produkty te są szeroko stosowane w różnych ważnych sektorach, takich jak górnictwo, energetyka, kotły i wymienniki ciepła, przemysł petrochemiczny, przemysł chemiczny, zakład spożywczy, fabryka papieru, przemysł gazowy i płynny itp.
YUHONG GROUP zdobyła bogate doświadczenie w zakresie rur, kształtek, kołnierzy, zaworów, stali konstrukcyjnej, cewek i płyt w ciągu ostatnich ośmiu lat. W krótkim czasie marka YUHONG zaznaczyła swoją globalną obecność w ponad 40 krajach, takich jak Rosja, Korea, USA, Kanada, Meksyk, Kolumbia, Boliwia, Chile, Argentyna, Brazylia, Ekwador, Austria, Nowa Zelandia, Singapur, Malasja, Indonezja, Tajlandia, Wietnam, Ukraina, Turcja, Sauid Arabia, Katar, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Iran, Syria, Izrael, Indie, Wielka Brytania, Francja, Włochy, Gernmany, Polska, Hiszpania, ... Z powodzeniem zrealizowaliśmy zamówienia Cross Rurociągi krajowe dla naszych cennych klientów. Ponadto stworzyliśmy ogromną sieć kontaktów i sojuszy strategicznych z najważniejszymi producentami i dystrybutorami na całym świecie.
Szczegóły kontaktu
Yuhong Group Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Jikin Cai

Tel: +86-13819835483

Faks: 0086-574-88017980

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)